Porównaj Kredyty

Zastanawiasz się jaki wziąć kredyt? Jakie oprocentowanie i jaka liczba rat będzie dla Ciebie najkorzystniejsza? W tym miejscu w prosty sposób obliczysz i dowiesz się, który wariant kredytowy wybrać. 

 

Kalkulator Rzeczywistej Stopy Procentowej

Dzięki rzeczywistej stopie procentowej sprawdzisz, jakie będzie rzeczywiste oprocentowanie kredytu. Zostanie to obliczone po uwzględnieniu wszystkich kosztów w formie odsetek, prowizji oraz ubezpieczeń. Dzięki temu, będziesz miał pewność ile wyniesie Cię kredyt i jak zaplanować jego spłacanie.

 

Porównaj zyski przy różnej kapitalizacji

Za pomocą poniższej porównywarce dowiesz się, która kapitalizacja odsetek jest właśnie dla Ciebie. Obliczysz ją poprzez zmienianie liczby kapitalizacji odsetek w roku. Otrzymane wyniki klarownie pokażą Ci, która z opcji jest bardziej opłacalna. 

 

Złotówki czy waluta

treść artykułu złotówki czy waluta

Wysokość Rat

Wiedząc na jaką kwotę planujemy wziąć kredyt, możemy dopasować wysokość rat do naszych możliwości. Zależą one nie tylko od liczby lat, w których będziemy je spłacać, ale także od wysokości oprocentowania oraz rodzaju rat. 

 

Kalkulator Konsolidacji Zadłużenia

Konsolidacja zadłużenia jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla tych osób, które mają kilka kredytów do spłacenia. Dzięki ich połączeniu, miesięczne zadłużenia obniżą się. Jest to bardziej korzystna opcja w porównaniu z nie spłacaniem kredytów w terminie.

 

Kalkulator Zdolności Kredytowej

Dzięki zdolności kredytowej dowiesz się ile kredytu możesz dostać w obecnej sytuacji. Aby ją obliczysz musisz mieć dokładne dane na temat swoich zarobków i oczywiście liczbę osób w gospodarstwie domowym. Na jej wysokość wpływają m.in. także pozostałe raty, które masz do spłacenia z innego kredytu oraz suma stałych miesięcznych zobowiązań.